Ticari faaliyetlerimize 2001 yılında Hediyelik Eşya ve Aksesuar sektöründe başladık. 2003 Yılında Hediyelik Eşya ve Aksesuar gruplarından oluşan ürün yelpazemize Kadın Giyim ve Aksesuar ürünlerinide dahil ederek Kadın Giyim Modasının bir parçası olduk. Sektörde öncü firmalardan biri olarak, onbinlerce farklı müşteri memnuniyeti sağladık. 2009 Yılında   LUİSİDO markasını yarattık, tescilledik ve bu marka ile birlikte Üretim, İthalat ve İhracat faaliyetlerimizi güçlendirdik.  Envanterimizde bulunan İtalyan, Etnik, Bohem ve Salaş Giyim modellerimizi müşterilerimizin beğenisine sunduk. Tekstil Sektöründe öncü olan birçok giyim markasına ürün tedariği sağladık ve bu alanda müşterilerimizin beğenisini tekrar kazanmayı başardık.

 

2020 Yılına geldiğimizde Ürün ve Hizmetlerimizi sadece İstanbul Eminönü ve Güngören Mağazalarımızda sınırlandırmakla kalmayıp, E-Ticaret sektörüne atılarak ürettiğimiz ve ithal ettiğimiz ürünlerimizi Tüm Türkiye'de müşterilerimizin beğenisine açtık. Kısa sürede beklediğimizden daha fazla müşteri kitlesine ulaştık. İtalya, Hindistan, Nepal gibi ülkelerden ithal ettiğimiz ürünler ile kendi tasarımlarımız olan Etnik ve Bohem ürünlerimiz, hem Tüm Türkiye'de hem de Azerbeycan, Kazakistan, Rusya, Almanya, Suriye, Arabistan, Katar ve daha birçok Avrupa ülkelerindeki müşterilerimiz tarafından çok beğenildi ve geniş bir müşteri portföyüne ulaştık. 

 

Siz değerli müşterilerimize ve toptan ürün tedariği sağladığımız değerli iş ortaklarımıza ürün kalitemizden ödün vermeden, ürün tedarik etmek için her zaman daha çok gelişeceğiz. 20 Yıllık Sektör deneyimimiz ile beğeninizi kazanmaya devam etmek için her zaman daha çok çalışacağız.

 

FİL TEKSTİL ÇANTA İNŞAAT VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR